0
0
0

Халати Victoria's Secret

-25%
0
Атласний халат Victoria's Secret Satin Robe Fuchsia Frenzy Атласний халат від Вікторія Сікрет – це чудовий та елегантний варіант домашнього одягу. Нова модель халата створена для впевнених у собі дівчат. Витончений дизайн та високоякісні матеріали –..
3 690.00грн.2 750.00грн.
-25%
0
Атласний халат Victoria's Secret Satin Robe Green Атласний халат від Вікторія Сікрет – це чудовий та елегантний варіант домашнього одягу. Нова модель халата створена для впевнених у собі дівчат. Витончений дизайн та високоякісні матеріали – головні ..
3 690.00грн.2 750.00грн.
-29%
0
Халат Victoria's Secret Short Cozy Robe Coconut Hearts Халат білого кольору, з м'якого плюшу від Вікторія Сікрет - це "Затишний подарунок". Прекрасний та   комфортний варіант домашнього одягу. Ніжний плюш має гарну терморегуляцію, підвищує на..
3 890.00грн.2 750.00грн.
-24%
0
Атласний халат Victoria Secret Satin Robe Tropic Print Атласний халат від Вікторія Сікрет – це чудовий та елегантний варіант домашнього одягу. Нова модель халата створена для впевнених у собі дівчат. Витончений дизайн та високоякісні матеріали – гол..
3 690.00грн.2 795.00грн.
-20%
Найкращий подарунок
0
Халат Victoria's Secret Short Cozy Robe Pink Халат рожевого кольору, з м'якого плюшу від Вікторія Сікрет - це "Затишний подарунок". Прекрасний та   комфортний варіант домашнього одягу. Ніжний плюш має гарну терморегуляцію, підвищує настрій та..
3 550.00грн.2 850.00грн.
-26%
Найкращий подарунок
0
Халат Victoria's Secret Short Cozy Robe Deepest Green Халат зеленого кольору, з м'якого плюшу від Вікторія Сікрет - це "Затишний подарунок". Прекрасний та комфортний варіант домашнього одягу. Ніжний плюш має гарну терморегуляцію, підвищує нас..
3 890.00грн.2 890.00грн.
-22%
Найкращий подарунок
0
Халат Victoria's Secret Short Cozy Robe Lipstick Bold Plaid Халат червоного кольору, з м'якого плюшу від Вікторія Сікрет - це "Затишний подарунок". Прекрасний та   комфортний варіант домашнього одягу. Ніжний плюш має гарну терморегуляцію, під..
3 690.00грн.2 890.00грн.
-22%
Найкращий подарунок
0
Халат Victoria's Secret Short Cozy Robe Waterfall Green Халат м'ятного кольору, з м'якого плюшу від Вікторія Сікрет - це "Затишний подарунок". Прекрасний та   комфортний варіант домашнього одягу. Ніжний плюш має гарну терморегуляцію, підвищує..
3 690.00грн.2 890.00грн.
-9%
Найкращий подарунок
2
Леопардовий Халат Victoria’s Secret Cozy Plush Short RobeХалат з мікрофібри, мякого плюша від Вікторія Сікрет – це прекрасний та комфортний варіант домашнього одягу.Стильний дизайн та високоякісні матеріали – в цьому полягає ..
Колір: леопардовий
3 250.00грн.2 950.00грн.
Хiт продажу
Найкращий подарунок
0
Халат Victoria's Secret Short Cozy Robe Black Embossed Logo Халат чорного кольору, з мікрофібри, м'якого плюшу від Вікторія Сікрет - це "Затишний подарунок". Прекрасний та   комфортний варіант домашнього одягу. Ніжний плюш має гарну терморегуляц..
2 950.00грн.
Хiт продажу
Найкращий подарунок
0
Халат Victoria's Secret Short Cozy Robe Fucshia Frenzy Халат рожевого кольору, з м'якого плюшу від Вікторія Сікрет - це "Затишний подарунок". Прекрасний та комфортний варіант домашнього одягу. Ніжний плюш має гарну терморегуляцію, підвищує на..
2 950.00грн.
Найкращий подарунок
0
Халат Victoria's Secret Modal Robe Black М'який і комфортний халат від Вікторія Сикрет - це чудовий і елегантний варіант домашнього одягу. Нова модель халата створена для впевнених у собі дівчат. Витончений дизайн та високоякісні матеріали – головні..
3 250.00грн.
-20%
Найкращий подарунок
0
Сатиновий халат Satin Flounce Robe Black Атласний халат від Вікторія Сікрет – це чудовий та елегантний варіант домашнього одягу. Нова модель халата створена для впевнених у собі дівчат. Витончений дизайн та високоякісні матеріали – головні відмінност..
4 450.00грн.3 550.00грн.
-16%
Найкращий подарунок
0
Сатиновий халат Satin Long Robe Lipstick Атласний халат від Вікторія Сікрет – це чудовий та елегантний варіант домашнього одягу. Нова модель халата створена для впевнених у собі дівчат. Витончений дизайн та високоякісні матеріали – головні відмінност..
4 250.00грн.3 550.00грн.
-10%
Найкращий подарунок
0
Сатиновий халат Satin Midi Robe Black Атласний халат від Вікторія Сікрет – це чудовий та елегантний варіант домашнього одягу. Нова модель халата створена для впевнених у собі дівчат. Витончений дизайн та високоякісні матеріали – головні відмінності б..
3 950.00грн.3 550.00грн.
-10%
Найкращий подарунок
0
Сатиновий халат Satin Midi Robe Hot Pink Атласний халат від Вікторія Сікрет – це чудовий та елегантний варіант домашнього одягу. Нова модель халата створена для впевнених у собі дівчат. Витончений дизайн та високоякісні матеріали – головні відміннос..
3 950.00грн.3 550.00грн.
-10%
Найкращий подарунок
0
Сатиновий халат The Tour '23 Icon Satin Robe Атласний халат від Вікторія Сікрет – це чудовий та елегантний варіант домашнього одягу. Нова модель халата створена для впевнених у собі дівчат. Витончений дизайн та високоякісні матеріали – головні відмін..
3 950.00грн.3 550.00грн.
Найкращий подарунок
0
Халат Victoria's Secret Long Cozy Robe Gray Халат чорного кольору, з м'якого плюшу від Вікторія Сікрет - це "Затишний подарунок". Прекрасний та   комфортний варіант домашнього одягу. Ніжний плюш має гарну терморегуляцію, підвищує настрій і да..
3 595.00грн.
Найкращий подарунок
0
Халат Victoria's Secret Long Cozy Robe Leo Халат сірого кольору, з м'якого плюшу від Вікторія Сікрет - це "Затишний подарунок". Прекрасний та   комфортний варіант домашнього одягу. Ніжний плюш має гарну терморегуляцію, підвищує настрій і дару..
3 595.00грн.
Найкращий подарунок
0
Халат Victoria's Secret Long Cozy Robe Fucshia Frenzy Халат рожевого кольору, з м'якого плюшу від Вікторія Сікрет - це "Затишний подарунок". Прекрасний та   комфортний варіант домашнього одягу. Ніжний плюш має гарну терморегуляцію, підвищує н..
3 595.00грн.
-8%
Найкращий подарунок
3
Атласний халат Victoria's Secret Satin Robe Pink StripesАтласний халат від Вікторія Сікрет – яскравий і елегантний варіант одягу для відпочинку і дому. Нова модель халата, створена для впевнених в собі дівчат. Стильний дизайн і високоякісні мате..
3 990.00грн.3 690.00грн.
Найкращий подарунок
0
Атласний халат Victoria's Secret Satin Robe Iconic Stripe Атласний халат від Вікторія Сікрет – це чудовий та елегантний варіант домашнього одягу. Нова модель халата створена для впевнених у собі дівчат. Витончений дизайн та високоякісні матеріали – ..
3 890.00грн.
-10%
Найкращий подарунок
0
Атласний халат Victoria Secret Satin Long Robe Lilac Chiffon Атласний халат від Вікторія Сікрет – це чудовий та елегантний варіант домашнього одягу. Нова модель халата створена для впевнених у собі дівчат. Витончений дизайн та високоякісні матеріали..
4 395.00грн.3 950.00грн.
-20%
Найкращий подарунок
0
Сатиновий халат Bride Embellished Satin Short Robe Атласний халат від Вікторія Сікрет – це чудовий та елегантний варіант домашнього одягу. Нова модель халата створена для впевнених у собі дівчат. Витончений дизайн та високоякісні матеріали – головні ..
4 950.00грн.3 950.00грн.
Халати Victoria's Secret

Халати Victoria's Secret - зручний, одночасно жіночий одяг для тих, хто бажає залишатися сексуальною навіть вдома. Знаменитий американський бренд пропонує модницям елегантні колекції халатів, здатних задовольнити вимогливих покупців. Можливість одягатися в красивий домашній одяг забезпечить для вас магазин VsSecret.com.ua.

Халат Вікторія Сікрет на будь-який смак

Колекції від VS - це завжди гарний асортимент і можливість підібрати предмет гардеробу відповідно до власних смаків і індивідуальних переваг. Щоб задовольнити побажання всіх представниць слабкої статі, бренд шиє домашній текстиль з преміальних матеріалів:

  • шовкові колекції;
  • бавовняні серії;
  • махрові моделі;
  • атласні халати;
  • моделі з поліестеру (100%);
  • серії з мікрофібри.

Переваги халатів Вікторія Сікрет

Наш магазин пропонує купити халат Victoria's Secret оригінальної якості. Наряди відрізняються високим ступенем комфорту, довговічністю шкарпетки, зручністю догляду за одягом. За практичність відповідає:

  • преміальний матеріал, волокна якого здатні витримати численні прання;
  • міцні  шви, які не рвуться при щоденному використанні;
  • подвійні шви, завдяки яким тканина не катається і не сиплеться.

У магазині VsSecret.com.ua вас чекає не тільки приємна цінова політика, а й акції, знижки і подарунки!