0
0
0

Косметика Victoria's Secret

Косметика Victoria's Secret

В останні роки все більш популярною стає косметика Victoria's Secret. Вона охоплює величезну аудиторію прихильниць. І не дарма. Якісна продукція має позитивний ефект на шкіру. Шкіра стає пружною, еластичною і сяючою, а макіяж відмінно тримається протягом дня.

Яка косметика Вікторія Сікрет потрібна для базового макіяжу?

Насправді для повсякденного макіяжу достатньо всього 6 засобів:

  1. База під макіяж. Допомагає вирівняти нерівності шкіри, і зберегти макіяж надовго. Підбирається за типом шкіри.
  2. Тональний крем. Якщо у вас комбінована або жирна шкіра, то краще вибирати матовий тон. Він не повинен бути занадто густим. Для нормальної, сухої шкіри, або схильної до запалень, радимо вибирати ББ- або СС креми.
  3. Тіні. У складку століття наноситься матовий, темніший відтінок. На рухливе віко наносяться світлі тони: рожевий, кремовий, золотистий і т.д.
  4. Рум'яна. Для шкіри, схильної до пігментації, вибирайте персикові відтінки. На шкіру з висипаннями підійдуть рум'яна з рожевим відтінком.
  5. Туш. Завершує образ очей. Для прямих вій підійде вигнутий пензлик, і навпаки. Також є туш для створення об’єму.
  6. Помада (блиск). Завершує повністю образ. У повсякденному макіяжі краще вибирати ніжні, базові відтінки або з легким блиском.

Купити косметику Вікторія Сікрет можна в нашому онлайн-магазині VsSecret.com.ua. Всі продукти оригінальні, є в наявності і готові до відправки.