0
0
0

Рюкзак Victoria's Secret

Найкращий подарунок
0
Рюкзак Victoria Secret Small Backpack Розмір: 25 х 18,5 х 9,5 см Колір: чорний, коричневий Матеріал: еко-шкіраКомпактний, але в той же час місткий рюкзак, ідеально підійде для поїздок, вміщує всі потрібні речі. 1 велике внутрішнє відділення 1 додат..
2 595.00грн.
0
Рюкзак Victoria Secret Small Backpack Stud Розмір: 25 х 18,5 х 9,5 см Колір чорний Матеріал: еко-шкіраКомпактний, але в той же час місткий рюкзак, ідеально підійде для поїздок, вміщує всі потрібні речі. 1 велике внутрішнє відділення 1 додаткова зов..
2 595.00грн.
Найкращий подарунок
0
Рюкзак Victoria Secret Small Backpack Stud Mix Розмір: 25 х 18,5 х 9,5 см Колір чорний Матеріал: еко-шкіраКомпактний, але в той же час місткий рюкзак, ідеально підійде для поїздок, вміщує всі потрібні речі. 1 велике внутрішнє відділення 1 додаткова..
2 595.00грн.
Найкращий подарунок
0
Рюкзак Victoria Secret Small Backpack Orchid Blush Розмір: 25 х 18,5 х 9,5 см Колір рожевий Матеріал: еко-шкіра Компактний, але в той же час місткий рюкзак, ідеально підійде для поїздок, вміщує всі потрібні речі. 1 велике внутрішнє відділення 1 додат..
2 750.00грн.
Хiт продажу
Продано
Найкращий подарунок
0
Рюкзак Victoria Secret Small Backpack Black Розмір: 25 х 18,5 х 9,5 см Колір чорний Матеріал: еко-шкіра Компактний, але в той же час місткий рюкзак, ідеально підійде для поїздок, вміщує всі потрібні речі. 1 велике внутрішнє відділення 1 додаткова зов..
2 950.00грн.
Нет в наличии
Рюкзак Victoria's Secret

Рюкзак Victoria's Secret - ідеальний аксесуар до будь-якого образу для модниць, що віддають перевагу активному способу життя. Переваги рюкзаків світового бренду не тільки в вільних руках, але і в ексклюзивності, комфорті та універсальності.

Чому варто купити рюкзаки Вікторія Сікрет?

Крім бездоганного вигляду рюкзак Вікторія Сікрет володіє важливими якостями:

  • Міцність. Матеріал, міцні подвійні шви, посилений пошив ручок дозволяють аксесуару витримувати навантаження від вкладених всередину планшета, телефону, гаманця, або комплекту підручників.
  • Місткість. Зовні компактні моделі здатні розмістити в собі велику кількість необхідних дівчині речей.
  • Функціональність. У кожній моделі передбачені внутрішні і зовнішні кишені, роздільники відсіків, що дає можливість організувати зберігання речей.
  • Практичність. Колекції брендових рюкзаків можуть похвалитися застібками, кліпсами, кнопками з металу. Міцна фурнітура не зажадає заміни через кілька сезонів інтенсивного використання.

Приємним бонусом до найвищої якості виробу стане прийнятна ціна на рюкзак Victoria's Secret, а також акції, знижки, подарунки та шопінг в магазині VsSecret.com.ua!