0
0
0

Вікторія Сікрет - Victoria’s Secret

Найкращий подарунок
Блиск для губ Candy Baby Total Shine Addict
0
Блиск для губ Candy Baby Total Shine Addict Формула для надання блиску доступна у різних прозорих кольорах. Виразний, унікальний та повний смаку – зовсім як ви. Зволожує губи Надає ніжне сяйво Приємний солодкий аромат Протестовано дерматологами Чи не..
450.00грн.
Найкращий подарунок
Блиск для губ Caramel Kiss Total Shine Addict
0
Блиск для губ Caramel Kiss Total Shine Addict Формула для надання блиску доступна у різних прозорих кольорах. Виразний, унікальний та повний смаку – зовсім як ви. Зволожує губи Надає ніжне сяйво Приємний солодкий аромат Протестовано дерматологами Чи ..
450.00грн.
Найкращий подарунок
Блиск для губ Frozen Pear Total Shine Addict
0
Блиск для губ Frozen Pear Total Shine Addict Формула для надання блиску доступна у різних прозорих кольорах. Виразний, унікальний та повний смаку – зовсім як ви. Зволожує губи Надає ніжне сяйво Приємний солодкий аромат Протестовано дерматологами Чи н..
450.00грн.
Найкращий подарунок
Блиск для губ Honey Shine Total Shine Addict
0
Блиск для губ Honey Shine Total Shine Addict Формула для надання блиску доступна у різних прозорих кольорах. Виразний, унікальний та повний смаку – зовсім як ви. Зволожує губи Надає ніжне сяйво Приємний солодкий аромат Протестовано дерматологами Чи н..
450.00грн.
Найкращий подарунок
Блиск для губ Juicy Melon Total Shine Addict
0
Блиск для губ Juicy Melon Total Shine Addict Формула для надання блиску доступна у різних прозорих кольорах. Виразний, унікальний та повний смаку – зовсім як ви. Зволожує губи Надає ніжне сяйво Приємний солодкий аромат Протестовано дерматологами Чи н..
450.00грн.
Найкращий подарунок
Блиск для губ Kiwi Blush Total Shine Addict
0
Блиск для губ Kiwi Blush Total Shine Addict Формула для надання блиску доступна у різних прозорих кольорах. Виразний, унікальний та повний смаку – зовсім як ви. Зволожує губи Надає ніжне сяйво Приємний солодкий аромат Протестовано дерматологами Чи не..
450.00грн.
Найкращий подарунок
Блиск для губ Strawberry Fizz Total Shine Addict
0
Блиск для губ Strawberry Fizz Total Shine Addict Формула для надання блиску доступна у різних прозорих кольорах. Виразний, унікальний та повний смаку – зовсім як ви. Зволожує губи Надає ніжне сяйво Приємний солодкий аромат Протестовано дерматологами ..
450.00грн.
Найкращий подарунок
Блиск для губ Sugar High Total Shine Addict
0
Блиск для губ Sugar High Total Shine Addict Формула для надання блиску доступна у різних прозорих кольорах. Виразний, унікальний та повний смаку – зовсім як ви. Зволожує губи Надає ніжне сяйво Приємний солодкий аромат Протестовано дерматологами Чи не..
450.00грн.
Найкращий подарунок
Міні спрей Bare Vanilla mist
0
Міні спрей Bare Vanilla mist Аромат: солодкий, фруктовий Переклад: аромат солодка ваніль, стигле яблучко Об'єм аромату: 75мл Країна виробництва: Америка(США) Освіжаючий спрей приємно лягає на шкіру, не надруковується на одяг після нанесення і легко ..
490.00грн.
Міні спрей Love Spell mist
0
Міні спрей Love Spell mist Бестселер цього сезону! Класичні аромати – завжди у тренді. Неможливо зупинитись на одному! Аромат: солодкий, фруктовий Переклад: аромат, вишня, стиглий персик Об'єм аромату: 75мл Країна виробництва: Америка(США) Спрей пр..
490.00грн.
Найкращий подарунок
Міні спрей Pure Seduction mist
0
Міні спрей Pure Seduction mist Бестселер цього сезону! Класичні аромати – завжди у тренді. Неможливо зупинитись на одному! Аромат: солодкий, квітковий, фруктовий Переклад: аромат солодка фрезія, соковита злива Об'єм аромату: 75мл Країна виробництва..
490.00грн.
Найкращий подарунок
Міні спрей Velvet Petals mist
0
Міні спрей Velvet Petals mist Бестселер цього сезону! Класичні аромати – завжди у тренді. Неможливо зупинитись на одному! Аромат: солодкий, теплий,   квітковий Переклад: аромат мигдальна глазур, пишні квіти Об'єм аромату: 75мл Країна виробницт..
490.00грн.
Найкращий подарунок
Батер Body Butter Lavender & Vanilla RELAX
0
Батер Body Butter Lavender & Vanilla RELAX Нова формула з екстрактом ванілі, лаванди, олії ши та какао швидко вбирається, роблячи шкіру гладкою та здоровою на вигляд.   Переклад: аромат лаванди та ваніль Об'єм аромату: 255г Країна виробниц..
735.00грн.
Батер для тіла PINK Avocado Butter
0
Батер для тіла PINK Avocado Butter Нова формула з маслом жожоба швидко вбирається, роблячи шкіру гладкою та здоровою на вигляд.   Аромат: освіжаючий Переклад: аромат авокадо Об'єм аромату: 189г Країна виробництва: Америка(США) Масло для тіла п..
735.00грн.
Батер для тіла PINK Coco Butter
0
Батер для тіла PINK Coco Butter Нова формула з маслом жожоба швидко вбирається, роблячи шкіру гладкою та здоровою на вигляд.   Аромат: солодкий Переклад: аромат кокосу Об'єм аромату: 189г Країна виробництва: Америка(США) Олія для тіла приємно ..
735.00грн.
Батер для тіла PINK Coco Coffee Butter
0
Батер для тіла PINK Coco Coffee Butter Нова формула з маслом жожоба швидко вбирається, роблячи шкіру гладкою та здоровою на вигляд.   Аромат: солодкий Переклад: аромат кави та кокос Об'єм аромату: 189г Країна виробництва: Америка(США) Масло дл..
735.00грн.
Батер для тіла PINK Honey Butter
0
Батер для тіла PINK Honey Butter   Нова формула з маслом жожоба швидко вбирається, роблячи шкіру гладкою та здоровою на вигляд.   Аромат: солодкий Переклад: аромат та кокосове молоко Об'єм аромату: 189г Країна виробництва: Америка(США) Мас..
735.00грн.
Батер для тіла PINK Mango Butter
0
Батер для тіла PINK Mango Butter Нова формула з маслом жожоба швидко вбирається, роблячи шкіру гладкою та здоровою на вигляд.   Аромат: солодкий Переклад: аромат манго, кокосове молоко Об'єм аромату: 189г Країна виробництва: Америка(США) Олія д..
735.00грн.
Найкращий подарунок
Гель для душу Bare Vanilla Fragrance Wash
0
Гель для душу Bare Vanilla Fragrance Wash Тип аромату: теплий та солодкий аромат. Переклад: аромати: збита ваніль, м'який кашемір Об'єм: 300 мл Купити гель для душу від Вікторія Сікрет - Ви можете на нашому сайті, разом із фірмовою, подарунковою ..
735.00грн.
Найкращий подарунок
Гель для душу Coco Scrub Wash
0
Гель для душу Coco Scrub Wash Аромат: теплий, солодкий Переклад: аромат кокосу Об'єм аромату: 473мл Країна виробництва: Америка(США) Щоб отримати максимальний ефект від аромату, поєднуйте його з ароматним спреєм, лосьйоном для тіла, скрабом, що відл..
735.00грн.
Найкращий подарунок
Гель для душу Cucumber Water PINK
0
Гель для душу Cucumber Water PINK Аромат: свіжий Переклад: аромат огіркова свіжість і чиста вода Об'єм аромату: 473мл Країна виробництва: Америка(США) Щоб отримати максимальний ефект від аромату, поєднуйте його з ароматним спреєм, лосьйоном для тіла..
735.00грн.
Найкращий подарунок
Гель для душу Honey Ginger Wash PINK
0
Гель для душу Honey Ginger Wash PINK Аромат: теплий, солодкий Переклад: аромат, мед, імбир. Об'єм аромату: 473мл Країна виробництва: Америка(США) Щоб отримати максимальний ефект від аромату, поєднуйте його з ароматним спреєм, лосьйоном для тіла, скр..
735.00грн.
Найкращий подарунок
Гель для душу Honey Scrub Wash PINK
0
Гель для душу Honey Scrub Wash PINK Аромат: теплий, солодкий Переклад: аромат Об'єм аромату: 473мл Країна виробництва: Америка(США) Щоб отримати максимальний ефект від аромату, поєднуйте його з ароматним спреєм, лосьйоном для тіла, скрабом Зволожуюч..
735.00грн.
Гель для душу Moisturizing Cream Body Wash Almond Blossom & Oat milk
0
Гель для душу Moisturizing Cream Body Wash Almond Blossom & Oat milk Зволожуйте шкіру під час очищення за допомогою цієї кремової формули гелю з олією ши. Гелі входять до колекції засобів догляду за тілом Natural Beauty, натхненну природою Арома..
735.00грн.