0
0
0

Трусики Victoria's Secret

0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Thong Panty Red Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підкладка Час..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Victoria's Secret V-String Panty Fuschia Frenzy Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підкладка Ча..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret V-String Panty Night Ocean Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підкладка Част..
1 190.00грн.
Хiт продажу
0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Lace Thong Panty Black Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підклад..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Lace Thong Panty Lipstick Red Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразамиТрусики з високою посадкоюМодель стрінгиСтрази з логотипом VSБавовняна підк..
1 190.00грн.
Хiт продажу
0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Lace Thong Panty Pink Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підклад..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret Smooth Lace Shine Strap Thong Panty НОВИНКА! Мереживо спереду та виріз на бретелях ззаду – ці стрінги для особливих випадків із нової колекції Victoria's Secret Трусики з високою посадкою Модель стрінги Позаду на шлейках ст..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret Smooth Lace Shine Strap Thong Panty НОВИНКА! Мереживо спереду та виріз на бретелях ззаду – ці стрінги для особливих випадків із нової колекції Victoria's Secret Трусики з високою посадкою Модель стрінги Позаду на шлейках стр..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret V-String Panty Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підкладка Частково вигото..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики стрінги Shine Strap Lace Thong Panty Black Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами. Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Колір чорний Бавовняна під..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики стрінги Shine Strap Lace Thong Panty Lipstick Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Колір червоний Бавовняна..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики стрінги Shine Strap Lace Thong Panty Pretty Blossom Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Колір рожевий Баво..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики стрінги Shine Strap Thong Panty Black Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Колір чорний Бавовняна підкладка..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики стрінги Shine Strap Thong Panty Lipstick Red Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Колір червоний Бавовняна ..
1 190.00грн.
Хiт продажу
Продано
0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Brazilian Panty Black Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель бразіліану Стрази з логотипом VS Бавовняна підкл..
1 190.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Lace Brazilian Panty Blue Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель бразіліану З боків на шлейках стрази Бавовн..
1 190.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Lace Thong Panty Fuschia Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги З боків на шлейках стрази Бавовняна п..
1 190.00грн.
Нет в наличии
Продано
0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Thong Panty Black Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразамиТрусики з високою посадкоюМодель стрінгиСтрази з логотипом VSБавовняна підкладкаЧастков..
1 190.00грн.
Нет в наличии
Продано
Найкращий подарунок
0
Набір трусиків Victoria's Secret 5-Pack Lace PantiesЗ такими трусиками Ви точно вгадаєте з подарунком! Сексуальний набір із 5 т русиків надають мрійливої впевненості будь-якій дівчині. Упаковка із 5 шт. Висока посадка Модель: стрінги Оздоблення м..
1 490.00грн.
Нет в наличии
Продано
Найкращий подарунок
0
Набір трусиків Victoria's Secret 3-Pack Lace Panties З такими трусиками Ви точно вгадаєте з подарунком! Сексуальний набір із 3 трусиків надають мрійливої впевненості будь-якій дівчині. Упаковка із 3 шт. Середня посадка Модель: стрінги Оздоблення ..
1 650.00грн.
Нет в наличии
Продано
Найкращий подарунок
0
Набір трусиків Victoria's Secret 3-Pack Lace PantiesЗ такими трусиками Ви точно вгадаєте з подарунком! Сексуальний набір із 3 трусиків надають мрійливу впевненість будь-якій дівчині. Упаковка із 3 шт. Середня посадка Модель: стрінги Оздоблення м..
1 650.00грн.
Нет в наличии
Продано
Найкращий подарунок
0
Набір трусиків Victoria's Secret PINK 5-Pack Panties З такими трусиками Ви точно вгадаєте з подарунком! Зручний та гарний варіант на кожен день надає мрійливу впевненість будь-якій дівчині. Упаковка із 5 шт. Висока посадка Модель: стрінги Приємна..
1 650.00грн.
Нет в наличии
Трусики Victoria's Secret

Жіночі труси Victoria's Secret - це окремий вид мистецтва. Різноманітність моделей, різні кольори і принти, яскраві деталі і витончені мережива. Спробувавши одного разу білизну від Вікторії Сікрет, ви більше не захочете носити щось інше.

Безшовні труси жіночі Вікторія Сікрет - необхідний атрибут будь-якого гардеробу

У нашому онлайн-магазині представлено широкий асортимент жіночих трусиків, набори трусиків Вікторія Сікрет, які не залишать вас байдужими. Також в каталозі ви знайдете:

  • Безшовні моделі.
  • Класичні бікіні з різною посадкою і кроєм.
  • Сексуальні стрінги зі зручною посадкою.
  • Зручні шортики.
  • Спокусливі Чикин з цікавим дизайном і кольорами.

Розміри трусів Victoria's Secret мають американські параметри, їх діапазон від 0-16. Їх можна порівняти з міжнародними розмірами XS- XL. Ви можете підібрати труси окремо або відразу в комплекті з ліфчиком.

Вибрати найбільш оптимальний варіант допоможе розмірна сітка трусиків Вікторія Сікрет, яку ви знайдете на нашому сайті. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, наші консультанти вам допоможуть з вибором.

Трусики Вікторія Сікрет підкорять вас з першого дотику

За більш ніж 40 років роботи, бренд створив сотні колекцій трусиків, і навчився розпізнавати переваги своїх клієнтів. Тому в продажу існують моделі різних фасонів, тканин і квітів. Дизайнери теж не перестають дивувати покупців. Вони продовжують експериментувати з мереживом, стрічками, кристалами і іншим.

Варто зауважити, що якість білизни не поступається іншим брендам, вона завжди ідеальна. Всі вироби мають:

  • Оригінальні ярлики з кодом товару і забарвлення.
  • Рівні прошиті шви, колір ниток в тон тканини.
  • Натуральний матеріал, що дихає з підкладкою (часто вона має логотип VS).
  • Оригінальну упаковку.
  • Ніякого зайвого запаху.

Купити труси Вікторія Сікрет можна в нашому онлайн-магазині. Ми цінуємо своїх клієнтів і нашу репутацію. Тому в каталогах магазину представлена ​​тільки оригінальна продукція Victoria's Secret.