0
0
0

Трусики Victoria's Secret

-20%
Найкращий подарунок
0
Трусики Double Chain Strap Smooth Thong Panty Black Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги На шлейках прикрашені ланцюжком Колір чорний Бав..
1 190.00грн.950.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Double Shine Strap Lace Thong Panty Forever Pink Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги На шлейках прикрашені стразами Колір рожеви..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Double Shine Strap Lace Thong Panty Purple Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги На шлейках прикрашені стразами Колір чорний Бавов..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Double Shine Strap Smooth Thong Panty Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги На шлейках прикрашені стразами Колір бежевий Бавовняна..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Double Shine Strap Smooth Thong Panty Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги На шлейках прикрашені стразами Колір чорний Бавовняна ..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Brazilian Panty Black Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель бразилії Стрази з логотипом VS Колір чорний Бавовняна підкладка Ча..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Brazilian Panty Lipstick Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель бразилії Стрази з логотипом VS Колір червоний Бавовняна підклад..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Brazilian Panty Noir Navy Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель бразилії Стрази з логотипом VS Колір синій Бавовняна підкладка..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Lace Brazilian Panty Black Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель бразилії Стрази з логотипом VS Колір чорний Бавовняна підклад..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Lace Brazilian Panty Blossom Pink Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель бразилії Стрази з логотипом VS Колір рожевий Бавовняна..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Lace Brazilian Panty Lipstick Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель бразилії Стрази з логотипом VS Колір червоний Бавовняна пі..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Lace V-String Panty Black Нова модель трусиків   Victoria's Secret   заворожує блискучими ремінцями Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази на ремінцях та ззаду Колір чорний Бавовняна підкладка Частково виготовл..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Lace V-String Panty Lipstick Нова модель трусиків   Victoria's Secret   заворожує блискучими ремінцями Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази на ремінцях та ззаду Колір червоний Бавовняна підкладка Частково виг..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Lace V-String Panty Pretty Blossom Нова модель трусиків   Victoria's Secret   заворожує блискучими ремінцями Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази на ремінцях та ззаду Колір рожевий Бавовняна підкладка Частков..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Lace V-String Panty Shocking Blue Нова модель трусиків   Victoria's Secret   заворожує блискучими ремінцями Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази на ремінцях та ззаду Колір синій Бавовняна підкладка Частково в..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Thong Panty Red Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підкладка Час..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Victoria's Secret V-String Panty Fuschia Frenzy Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підкладка Ча..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret V-String Panty Night Ocean Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підкладка Част..
1 190.00грн.
Хiт продажу
0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Lace Thong Panty Black Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підклад..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Lace Thong Panty Lipstick Red Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразамиТрусики з високою посадкоюМодель стрінгиСтрази з логотипом VSБавовняна підк..
1 190.00грн.
Хiт продажу
0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Lace Thong Panty Pink Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підклад..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret Smooth Lace Shine Strap Thong Panty НОВИНКА! Мереживо спереду та виріз на бретелях ззаду – ці стрінги для особливих випадків із нової колекції Victoria's Secret Трусики з високою посадкою Модель стрінги Позаду на шлейках ст..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret Smooth Lace Shine Strap Thong Panty НОВИНКА! Мереживо спереду та виріз на бретелях ззаду – ці стрінги для особливих випадків із нової колекції Victoria's Secret Трусики з високою посадкою Модель стрінги Позаду на шлейках стр..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret V-String Panty Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підкладка Частково вигото..
1 190.00грн.
Трусики Victoria's Secret

Жіночі труси Victoria's Secret - це окремий вид мистецтва. Різноманітність моделей, різні кольори і принти, яскраві деталі і витончені мережива. Спробувавши одного разу білизну від Вікторії Сікрет, ви більше не захочете носити щось інше.

Безшовні труси жіночі Вікторія Сікрет - необхідний атрибут будь-якого гардеробу

У нашому онлайн-магазині представлено широкий асортимент жіночих трусиків, набори трусиків Вікторія Сікрет, які не залишать вас байдужими. Також в каталозі ви знайдете:

  • Безшовні моделі.
  • Класичні бікіні з різною посадкою і кроєм.
  • Сексуальні стрінги зі зручною посадкою.
  • Зручні шортики.
  • Спокусливі Чикин з цікавим дизайном і кольорами.

Розміри трусів Victoria's Secret мають американські параметри, їх діапазон від 0-16. Їх можна порівняти з міжнародними розмірами XS- XL. Ви можете підібрати труси окремо або відразу в комплекті з ліфчиком.

Вибрати найбільш оптимальний варіант допоможе розмірна сітка трусиків Вікторія Сікрет, яку ви знайдете на нашому сайті. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, наші консультанти вам допоможуть з вибором.

Трусики Вікторія Сікрет підкорять вас з першого дотику

За більш ніж 40 років роботи, бренд створив сотні колекцій трусиків, і навчився розпізнавати переваги своїх клієнтів. Тому в продажу існують моделі різних фасонів, тканин і квітів. Дизайнери теж не перестають дивувати покупців. Вони продовжують експериментувати з мереживом, стрічками, кристалами і іншим.

Варто зауважити, що якість білизни не поступається іншим брендам, вона завжди ідеальна. Всі вироби мають:

  • Оригінальні ярлики з кодом товару і забарвлення.
  • Рівні прошиті шви, колір ниток в тон тканини.
  • Натуральний матеріал, що дихає з підкладкою (часто вона має логотип VS).
  • Оригінальну упаковку.
  • Ніякого зайвого запаху.

Купити труси Вікторія Сікрет можна в нашому онлайн-магазині. Ми цінуємо своїх клієнтів і нашу репутацію. Тому в каталогах магазину представлена ​​тільки оригінальна продукція Victoria's Secret.