0
0
0

Жіноча білизна Victoria's Secret

-20%
Найкращий подарунок
0
Трусики Double Chain Strap Smooth Thong Panty Black Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги На шлейках прикрашені ланцюжком Колір чорний Бав..
1 190.00грн.950.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Double Shine Strap Lace Thong Panty Forever Pink Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги На шлейках прикрашені стразами Колір рожеви..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Double Shine Strap Lace Thong Panty Purple Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги На шлейках прикрашені стразами Колір чорний Бавов..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Double Shine Strap Smooth Thong Panty Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги На шлейках прикрашені стразами Колір бежевий Бавовняна..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Double Shine Strap Smooth Thong Panty Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги На шлейках прикрашені стразами Колір чорний Бавовняна ..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Brazilian Panty Black Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель бразилії Стрази з логотипом VS Колір чорний Бавовняна підкладка Ча..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Brazilian Panty Lipstick Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель бразилії Стрази з логотипом VS Колір червоний Бавовняна підклад..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Brazilian Panty Noir Navy Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель бразилії Стрази з логотипом VS Колір синій Бавовняна підкладка..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Lace Brazilian Panty Black Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель бразилії Стрази з логотипом VS Колір чорний Бавовняна підклад..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Lace Brazilian Panty Blossom Pink Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель бразилії Стрази з логотипом VS Колір рожевий Бавовняна..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Lace Brazilian Panty Lipstick Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель бразилії Стрази з логотипом VS Колір червоний Бавовняна пі..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Lace V-String Panty Black Нова модель трусиків   Victoria's Secret   заворожує блискучими ремінцями Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази на ремінцях та ззаду Колір чорний Бавовняна підкладка Частково виготовл..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Lace V-String Panty Lipstick Нова модель трусиків   Victoria's Secret   заворожує блискучими ремінцями Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази на ремінцях та ззаду Колір червоний Бавовняна підкладка Частково виг..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Lace V-String Panty Pretty Blossom Нова модель трусиків   Victoria's Secret   заворожує блискучими ремінцями Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази на ремінцях та ззаду Колір рожевий Бавовняна підкладка Частков..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Shine Strap Lace V-String Panty Shocking Blue Нова модель трусиків   Victoria's Secret   заворожує блискучими ремінцями Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази на ремінцях та ззаду Колір синій Бавовняна підкладка Частково в..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Thong Panty Red Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підкладка Час..
1 190.00грн.
Найкращий подарунок
0
Трусики Victoria's Secret V-String Panty Fuschia Frenzy Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підкладка Ча..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret V-String Panty Night Ocean Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підкладка Част..
1 190.00грн.
Хiт продажу
0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Lace Thong Panty Black Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підклад..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Lace Thong Panty Lipstick Red Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразамиТрусики з високою посадкоюМодель стрінгиСтрази з логотипом VSБавовняна підк..
1 190.00грн.
Хiт продажу
0
Трусики Victoria's Secret Shine Strap Lace Thong Panty Pink Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підклад..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret Smooth Lace Shine Strap Thong Panty НОВИНКА! Мереживо спереду та виріз на бретелях ззаду – ці стрінги для особливих випадків із нової колекції Victoria's Secret Трусики з високою посадкою Модель стрінги Позаду на шлейках ст..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret Smooth Lace Shine Strap Thong Panty НОВИНКА! Мереживо спереду та виріз на бретелях ззаду – ці стрінги для особливих випадків із нової колекції Victoria's Secret Трусики з високою посадкою Модель стрінги Позаду на шлейках стр..
1 190.00грн.
0
Трусики Victoria's Secret V-String Panty Нова модель трусиків Victoria's Secret зачаровує блискучими ремінцями з логотипом VS та блискучими стразами Трусики з високою посадкою Модель стрінги Стрази з логотипом VS Бавовняна підкладка Частково вигото..
1 190.00грн.
Жіноча білизна Victoria's Secret

Жіноча білизна Вікторія Сікрет здобула всесвітню популярність! Елітне прикраса жіночого тіла втілює в собі сексуальність, романтизм, пристрасть і чуттєвість. Жінка в білизні VS відчуває себе граціозною і привабливою. Але головне - такий предмет гардеробу дарує неймовірний комфорт як при особливому випадку, так і в повсякденному носінні.

Ваша ідеальна нижня білизна – це Вікторія Сікрет

Ідеальна в естетичному і практичному сенсі жіноча білизну Вікторія Сікрет має безліч переваг:

  • унікальний дизайн, створений за спеціальними лекалами. Всі моделі мають ідеальну посадку по фігурі, підкреслюючи головні її переваги.
  • преміальна тканина, яка зберігає первозданну красу через кілька років;
  • презентабельні фасони з чіткими лініями, плавними формами, відсутністю щільних резинок, передавлюючих шкіру;
  • м'які шви, спеціальна обробка країв, що забезпечує зручність навіть при тривалому носінні білизни.

Завдяки величезному вибору колекцій за фасоном, кольором і типом ви зможете купити білизну Вікторія Сікрет, задовольнивши в повній мірі свої побажання.

Варіативність колекцій білизни VS

Асортимент магазину VsSecret.com.ua представлений вибором варіантів білизни в яскравих і однотонних кольорах, з модними принтами, орнаментами і декором. Крім різноманітності кольорових рішень купити нижню білизну Вікторія Сікрет можна з різного матеріалу.

Як правильно вибрати білизну Вікторія Сікрет?

Щоб правильно вибрати жіночу білизну Вікторія Сікрет, необхідно скористатися розмірної сіткою, представленою на сайті. Щоб правильно зняти мірки, виміряйте:

  • об'єм грудей (стрічка розташовується по обхвату грудей, проходячи через зону пахової западини);
  • об'єм під грудьми (стрічка повинна перебувати на рівні сонячного сплетіння);
  • об'єм талії (лінія талії визначається точкою вигину при нахилі в одну сторону);
  • розмір стегон (стрічка повинна проходити через виступаючі точки стегна і сідниць).

Якщо при виборі білизни або визначенні розміру виникли труднощі, зверніться до менеджера магазину.